19" LQ190E1LW01 florosanlı Endüstriyel Panel
(306.44 Kdv dahil)
LQ190E1LW01
Stokta yok
Ürün Bilgileri:
Panel Brand :     SHARP
Panel Model :     LQ190E1LW01
Panel Type :     a-Si TFT-LCD,Panel
Panel Size :     19.0 inch
Resolution :     1280(RGB)×1024 (SXGA)
Display Mode :     MVA, Normally Black, Transmissive
Surface :     Antiglare (Haze 40%), Hard coating (2H)
Brightness :     700 cd/m2 (Typ.)
Contrast Ratio :     300 : 1 (Typ.) (Transmissive)
Display Colors :     16.7M (8-bit)
Response Rime :     16/34 (Typ.)(Tr/Td); 10 (Typ.)(G to G) (ms)
Viewing Angle :     85/85/85/85 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D)
Frequency :     60Hz  [[Panelook copyright, copy is strictly prohibited] 120Hz (60HZ Input) : Embedded MEMC Circuit 120Hz+120Hz : 120Hz Panel+120Hz Backlight 240Hz (60HZ Input) : Embedded MEMC Circuit]
Lamp Type :     CCFL
Signal Interface :     LVDS (2 ch, 8-bit)
Input Voltage :     5.0V (Typ.)