12.1" G121X1-L03 ChiMei 1024x768 dpi Endüstriyel LCD Panel
17.954,69 TL
(21.545,63 TL Kdv dahil)
SCR-G121X1-L03
Ön Sipariş
Teknik Özellikleri:
Manufacturer     ChiMei Innolux
Size     12.1"
Resolution     XGA, 1024 x 768
Brightness     500 cd/m²
Contrast     700:1 typ.
Viewing Angle v/h     160°/160°, CR ≥ 10
Backlight     LED (replaceable)
Interface     LVDS
Color Depth     262K
Display Mode     normally white TN
Response Time Tr/Tf     25 ms
Operating Temperature     -30 to +80° C
Storage Temperature     -40 to +90° C
Supply Voltage     3.3V / 5V
Dimensions (WxHxD)     260,5/204,0/8,5 mm (typ.)
Display Area (WxH)     245,76 x 184,32 mm