10.4" inc BA104S01-100 LED Notebook LCD Paneli
10.679,54 TL
(12.815,45 TL Kdv dahil)
SCR-KXX
Stokta yok
Teknik Özellikleri:
Brand :     BOE Hydis
Size :     10.4
Brightness :     400
Resolution :     800*600
View Angle :     70*70*60*70
Backlight :     LED
Pixel :     SVGA
Contrast Raio :
Connector :     LVDS
Response Time :     25
Voltage :     3.3 V
Outline Dimension :     236*176*5.6
Pin :     20 pin
Surface :     Anti-Glare
10.4" inc BA104S01-100 LED Notebook LCD Paneli niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 10.4" inc BA104S01-100 LED Notebook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
10.4" inc BA104S01-100 LED Notebook LCD Paneli ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
10.4" inc BA104S01-100 LED Notebook LCD Paneli teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.10.4" inc BA104S01-100 LED Notebook LCD Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 10.4" inc BA104S01-100 LED Notebook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
10.4" inc BA104S01-100 LED Notebook LCD Paneli garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 7 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.
10.4" inc BA104S01-100 LED Notebook LCD Paneli montajını servisimizde ücretsiz yaptırabilirsiniz.