XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü

92,85 TL
(109,56 TL Kdv dahil)
XEO-A184-217947
31 adet
+

XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü

XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü

Durum: Yeni, Muadil
Model: XEO-A184
Type: AC/Standard
Output Power: 45W
Output Voltage(s): 15V
Output Amper: 3A
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Output: 15V 3A 45W

 

XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü Kutu İçeriği

XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü

 

XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü Dunyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü Satış Sonrası Servis

 

XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dunya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dunya Grup Teknik Destek hattından XEO 45W Type-C USB-C Notebook Tablet Telefon Adaptörü ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Xeo
Uyumlu Marka:
Hp

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Yurtiçi Kargo İle Yurtiçi Kargo İle