Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi

391,34 TL
(461,78 TL Kdv dahil)
K147-143206
Ön Sipariş
+

Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi

Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi Ürün Bilgileri:

Model: Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi
Durumu: Yeni, Kutusunda
Renk: Siyah
Tipi: Q Klavye
Tuş Takımı: Türkçe
Garantisi Süresi: 12 Ay

 

Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM Kutu İçeriği

Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM

 

Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM Dunyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM Satış Sonrası Servis

 

Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dunya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dunya Grup Teknik Destek hattından Toshiba Satellite L655-1H4 Serisi Türkçe Notebook Klavyesi RAM ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade

1999TL üzeri 1999TL üzeri