Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi

126,10 TL
(148,80 TL Kdv dahil)
K486-159038
Stokta yok

Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi

Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi Ürün Bilgileri:

Model: Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi
Durumu: Yeni, Kutusunda. Muadil
Renk: Siyah
Tipi: Q Klavye
Tuş Takımı: Türkçe
Garantisi Süresi: 1 Yıl

Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi Kutu İçeriği

Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi

 

Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınızSony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuzSony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi siparişinizi aynı gün veya sipariş edilenSony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor.Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafındanSony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

 Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi İade / Değişim Bilgileri

Dünyagrup.com'dan satın aldığınızSony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi Satış Sonrası Servis

 

Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Sony Vaio SVF153A1YW Türkçe Notebook Klavyesi ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Xeo
Uyumlu Marka:
Sony

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Yurtiçi Kargo ile 870TL üzeri Yurtiçi Kargo ile 870TL üzeri