HP PPP019L-S Orjinal Notebook Adaptörü
5.363,09 TL
(6.435,71 TL Kdv dahil)
A8-ORJ-178159
Ön Sipariş
HP PPP019L-S Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelHP PPP019L-S
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı4.74A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör7.4mm*5.0mm
Garanti6 Ay
HP PPP019L-S Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W orjinal adaptör, HP PPP019L-S ile tam uyumludur. 19V / 4.74A çıkış gücüne sahiptir ve 7.4mm*5.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Orjinal Adaptör