HP Spectre X360 13-4101NT P5P85EA Orjinal Notebook Adaptörü
A159-ORJ-164155
49 adet
HP Spectre X360 13-4101NT P5P85EA Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelHP Spectre X360 13-4101NT P5P85EA
Çıkış Gücü45W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı2.3A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP Spectre X360 13-4101NT P5P85EA Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 45W orjinal adaptör, HP Spectre X360 13-4101NT P5P85EA ile tam uyumludur. 19.5V / 2.3A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 45W Orjinal Adaptör