HP PAVILION 500-210 23 Inch 21.5 Inch Adaptör Teknik Özellikleri
| Durum | Yeni, Orjinal |
| Uyumlu Model | HP PAVILION 500-210 23 Inch 21.5 Inch |
| Çıkış Gücü | 65W |
| Çıkış Voltajı | 19V |
| Çıkış Akımı | 3.42A |
| Giriş | AC 100V – 240V, 50-60Hz |
| Konnektör | — |
| Garanti | 6 Ay |
HP PAVILION 500-210 23 Inch 21.5 Inch Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W orjinal adaptör, HP PAVILION 500-210 23 Inch 21.5 Inch ile tam uyumludur. 19V / 3.42A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
- 1 Adet 65W Orjinal Adaptör
Teslimat, İade ve Garanti
Teslimat
Stokta olan ürünler aynı iş günü veya en geç sonraki iş günü kargoya teslim edilir. Kargo takip bilgisi e-posta ile iletilir. Sipariş ile tedarik edilen ürünler için WhatsApp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
İade ve Değişim
Satın aldığınız ürünü 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilir veya farklı bir model ile değiştirebilirsiniz. İade kargonuz anlaşmalı kargo firması ile ücretsizdir.
Garanti Şartları
Ürün, üretim hatalarına karşı garanti kapsamındadır. Garanti süresi içinde arızalanan ürünler ücretsiz onarılır. Azami tamir süresi 30 iş günüdür. Tamir 15 iş gününü aşarsa benzer özelliklere sahip yedek ürün tahsis edilir.
0212 222 87 22 — Teknik destek ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.
|
|
|
||
| Müşteri Memnuniyeti | Hızlı Kargo | Ücretsiz geri iade |
Google export features
Hiç mesaj bulunmadı



