Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası

1.557,50 TL
(1.837,85 TL Kdv dahil)
BAT-N3010-ORJ-159641
Stokta yok

Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası

Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası


Durumu: Yeni, Orjinal
Model:Dell Inspiron N5110
Cells QTY:6
Capacity:4080mAh 48Wh
Voltaj:11.1V
Renk: Siyah
Ölçüleri:269*40.5*24mm
Ağırlık: 430g
Type: Li-ion

 

Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası Kutu İçeriği

Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası

 

Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası Satış Sonrası Servis

 

Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Dell Inspiron N5110 Orjinal Notebook Pili Bataryası ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Dell
Uyumlu Marka:
Dell
siparişi verdiğim gün hemen aranıp bilgilendirildim ilgi alaka mükemmel keşke bütün satış yapan firmalar böyle olsa. Ürün süper ötesi paketleme muhteşem zarar görmemişti. takar takmaz sorunsuz çalıştı
Görüşünü yaz

Yurtiçi Kargo ile 999TL üzeri Yurtiçi Kargo ile 999TL üzeri