Apple MacBook 12" A1534 A1540 Adaptör Teknik Özellikleri
| Durum | Yeni, Orjinal |
| Uyumlu Model | Apple MacBook 12" A1534 A1540 |
| Çıkış Gücü | 29W |
| Çıkış Voltajı | 14.5V |
| Çıkış Akımı | 2A |
| Giriş | AC 100V – 240V, 50-60Hz |
| Konnektör | USB-C / Type-C |
| Garanti | 6 Ay |
Apple MacBook 12" A1534 A1540 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 29W orjinal adaptör, Apple MacBook 12" A1534 A1540 ile tam uyumludur. 14.5V / 2A çıkış gücüne sahiptir ve USB-C / Type-C konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
- 1 Adet 29W Orjinal Adaptör
Teslimat, İade ve Garanti
Teslimat
Stokta olan ürünler aynı iş günü veya en geç sonraki iş günü kargoya teslim edilir. Kargo takip bilgisi e-posta ile iletilir. Sipariş ile tedarik edilen ürünler için WhatsApp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
İade ve Değişim
Satın aldığınız ürünü 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilir veya farklı bir model ile değiştirebilirsiniz. İade kargonuz anlaşmalı kargo firması ile ücretsizdir.
Garanti Şartları
Ürün, üretim hatalarına karşı garanti kapsamındadır. Garanti süresi içinde arızalanan ürünler ücretsiz onarılır. Azami tamir süresi 30 iş günüdür. Tamir 15 iş gününü aşarsa benzer özelliklere sahip yedek ürün tahsis edilir.
0212 222 87 22 — Teknik destek ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.
|
|
|
||
| Müşteri Memnuniyeti | Hızlı Kargo | Ücretsiz geri iade |
Google export features
Hiç mesaj bulunmadı



