N140BGE-L42 REV. C1 Chi Mei 14.0 inch eDP Notebook Paneli Ekranı
1.817,37 TL
(2.180,84 TL Kdv dahil)
SCR-65-173338
182 adet
Teknik Bilgiler:
Model: N140BGE-L42 REV. C1 Chİ Mei Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1366x768
Pin Sayısı: 40Pin
Standart: WXGA
Boyut: 14.0 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 6 Ay
14.0" N140BGE-L42 REV. C1 Chİ Mei LED Notebook Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 14.0" N140BGE-L42 REV. C1 Chİ Mei LED Notebook Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
14.0" N140BGE-L42 REV. C1 Chİ Mei LED Notebook Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
14.0" N140BGE-L42 REV. C1 Chİ Mei LED Notebook Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.14.0" N140BGE-L42 REV. C1 Chİ Mei LED Notebook Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 14.0" N140BGE-L42 REV. C1 Chİ Mei LED Notebook Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
14.0" N140BGE-L42 REV. C1 Chİ Mei LED Notebook Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 10 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.