N133HSE-EA1 Chi Mei 13.3 inch LED Paneli Ekran
4.616,92 TL
(5.540,30 TL Kdv dahil)
SCR-215-Kod-5
Ön Sipariş
 Stok durumuna göre uyumlu Panel Kargo yapılacaktır.
Çözünürlük  1920 x 1080
Pin Sayısı  30 Pins
Standart WSVGA
Boyut  13.3 inch
Aydınlatma  LED
Durumu  Yeni
Garanti  12 Ay
Tüm Paneller sipariş öncesi tek tek test edilerek "0" Piksel Garantili Gönderilmektedir.