SHARP LQ075V3DG01 7.5 inch 640x480 dpi LCD PANEL
16.322,44 TL
(19.586,93 TL Kdv dahil)
LQ075V3DG01
Stokta yok
SHARP LQ075V3DG01 7.5 inch 640x480 dpi LCD PANEL Teknik Özellikleri:
Manufacturer     SHARP
Display type     TFT
Screen size     7.5"
Display resolution     640x480
Illumination     CCFL
Supply voltage     3.3V DC
Contrast     600:1
Luminosity     400mcd
No. of colours     262000
Storage temperature     -30...80°C
Window dimensions (H x W)     151.7 x 113.8mm
Dimensions     184 x 139.8 x 12.7mm
Operating temperature     -30...80°C