LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası

316,00 TL
(372,88 TL Kdv dahil)
LGR410LH-200419
9 adet
+

LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası

LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası


Durumu: Yeni, Muadil
Model:LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası
Cells QTY: 6
Capacity:4400mAh
Voltaj:11.1V
Renk: Siyah
Ölçüleri:269*40.5*24mm
Ağırlık: 430g
Type: Li-ion

 

LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası Kutu İçeriği

LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası

 

LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası Satış Sonrası Servis

 

LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından LG LGR58 Notebook XEO Laptop Pili Bataryası ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Xeo
Uyumlu Marka:
LG
MAĞAZA İLGİLİ.SORULARA CEVAP VERİYOR.KARGO PAKETLEME ÇOK İYİ.BİR GÜN SONRA ELİME GEÇTİ.
Görüşünü yaz

Yurtiçi Kargo ile 999TL üzeri Yurtiçi Kargo ile 999TL üzeri