Lenovo ThinkPad P53 (20QN005WTX) Notebook 20V 11.5A 230W Orjinal Laptop Adaptörü
5.591,91 TL
(6.710,29 TL Kdv dahil)
A220-ORJ-268540
1 adet
Lenovo ThinkPad P53 (20QN005WTX) Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelLenovo ThinkPad P53 (20QN005WTX)
Çıkış Gücü230W
Çıkış Voltajı20V
Çıkış Akımı11.5A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör
Garanti6 Ay
Lenovo ThinkPad P53 (20QN005WTX) Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 230W orjinal adaptör, Lenovo ThinkPad P53 (20QN005WTX) ile tam uyumludur. 20V / 11.5A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 230W Orjinal Adaptör