Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü

345,71 TL
(407,94 TL Kdv dahil)
A190-ORJ-226584
135 adet
+

Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü

Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü

Durum: Yeni, Orjinal
Model: Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL)
Type: AC/Standard
Output Power: 65W
Output Voltage(s): 20V
Output Amper: 3.25A
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Output: 20V 3.25A 65W

 

Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü Kutu İçeriği

Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü

 

Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü Dunyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü Satış Sonrası Servis

 

Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dunya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dunya Grup Teknik Destek hattından Lenovo ThinkBook 14-IIL (Type 20SL) USB-C Orjinal Laptop Adaptörü ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Lenovo
Uyumlu Marka:
Lenovo

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Yurtiçi Kargo (199TL ve üzeri) Yurtiçi Kargo (199TL ve üzeri)