Lenovo ThinkBook 13s G2 ITL (Type 20V9) 20V9005VTXZ5 USB-C Orjinal Laptop Adaptörü
1.724,17 TL
(2.069,00 TL Kdv dahil)
A190-ORJ-244594
208 adet
Lenovo ThinkBook 13s G2 ITL (Type 20V9) 20V9005VTXZ5 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelLenovo ThinkBook 13s G2 ITL (Type 20V9) 20V9005VTXZ5
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı20V
Çıkış Akımı3.25A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
KonnektörUSB-C / Type-C
Garanti6 Ay
Lenovo ThinkBook 13s G2 ITL (Type 20V9) 20V9005VTXZ5 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W orjinal adaptör, Lenovo ThinkBook 13s G2 ITL (Type 20V9) 20V9005VTXZ5 ile tam uyumludur. 20V / 3.25A çıkış gücüne sahiptir ve USB-C / Type-C konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Orjinal Adaptör