Lenovo IdeaPad V570C XEO Notebook Pili Bataryası

507,00 TL
(608,40 TL Kdv dahil)
LOG460LH-173599
12 adet
+

Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası

Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası Teknik Özellikleri

XEO P/N LOG460LH
Model LENOVO
Cells QTY 6
Voltage(V)     11.1V
Capacity     4400mAh
Renk Siyah
Ölçüleri 204.8*51.29*20.70mm
Ağırlık 316g
Type Li-ion

 

Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası Kutu İçeriği

Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası

 

Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası Satış Sonrası Servis

 

Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Lenovo IdeaPad V570C Notebook XEO Laptop Pili Bataryası ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
çok teşekkür ederim. ilgi hızlılık, tam istenen nitelikte bir mağaza.
Görüşünü yaz

3600TL üzeri 3600TL üzeri