Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil

137,20 TL
(161,90 TL Kdv dahil)
10 gün
LOG580LH-197632
1 adet
+
İstek listesine ekle

Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil

Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil


Durumu: Yeni, Muadil.
Model:Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil
Capacity5200mAh
Voltaj:10.8V
Renk: Siyah
Type: Li-ion

 

Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil Kutu İçeriği

Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil

 

Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil İade / Değişim Bilgileri

Dünyagrup.com'dan satın aldığınız Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil Satış Sonrası Servis

 

Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Lenovo G710 Notebook XEO Laptop Bataryası Pil ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Xeo
Uyumlu Marka:
Lenovo

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz