Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye

1.564,20 TL
(1.845,76 TL Kdv dahil)
K540-147543
Stokta yok

Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye

Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye

Model: Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye
Durumu: Yeni, Kutusunda. Orjinal
Renk: Siyah
Tipi: Q Klavye
Tuş Takımı: Türkçe
Garantisi Süresi: 12 Ay

 

Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye Kutu İçeriği

Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye

 

Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye Dunyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye Satış Sonrası Servis

 

Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dunya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dunya Grup Teknik Destek hattından Lenovo CS13T BL-85TQ Orjinal Türkçe Klavye ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Lenovo
Uyumlu Marka:
Lenovo

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Yurtiçi Kargo ile 999TL üzeri Yurtiçi Kargo ile 999TL üzeri