HP X360 11-P100NT (W6X07EA) XEO Notebook Adaptörü
(14.30 Kdv dahil)
XEO-A159-186053
2 adet
HP X360 11-P100NT (W6X07EA) Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP X360 11-P100NT (W6X07EA)
Çıkış Gücü45W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı2.31A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP X360 11-P100NT (W6X07EA) Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 45W muadil adaptör, HP X360 11-P100NT (W6X07EA) ile tam uyumludur. 19.5V / 2.31A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 45W Muadil Adaptör