HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü

658,80 TL
(777,38 TL Kdv dahil)
A54-ORJ-162085
Stokta yok

HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü

HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü

Durum: Yeni, Orjinal
Model: PPP012D-S HP Şarj Cihazı Adaptör
Type: AC/Standard
Output Power: 90W
Output Voltage(s): 19.5V
Output Amper: 4.62A
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Output: 19.5V-4.62A, 90W
Connector: 4.5mm*3.0mm

 

HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü Satış Sonrası Servis

 

HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından HP PPP012D-S Orjinal Notebook Adaptörü ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Hp
Uyumlu Marka:
Hp
Hızlı ve akıcı bir alışveriş oldu Memnun kaldım
çok hızlı geldi ve doğru ürün
zamanında gönderim,kaliteli ürün,ilgili müşteri hizmetleri.Teşekkürler
Görüşünü yaz

1999TL üzeri 1999TL üzeri