HP Pavilion DV5-1002NR XEO Notebook Adaptörü
652,90 TL
(783,48 TL Kdv dahil)
XEO-A8-186338
26 adet
HP Pavilion DV5-1002NR Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP Pavilion DV5-1002NR
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı4.74A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör7.4mm*5.0mm
Garanti6 Ay
HP Pavilion DV5-1002NR Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W muadil adaptör, HP Pavilion DV5-1002NR ile tam uyumludur. 19V / 4.74A çıkış gücüne sahiptir ve 7.4mm*5.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Muadil Adaptör