HP Pavilion 15-B101ST 15-B160ET XEO Notebook Adaptörü
XEO-A2-1962
32 adet
HP Pavilion 15-B101ST 15-B160ET Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP Pavilion 15-B101ST 15-B160ET
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı3.33A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.8mm x 1.7mm
Garanti6 Ay
HP Pavilion 15-B101ST 15-B160ET Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W muadil adaptör, HP Pavilion 15-B101ST 15-B160ET ile tam uyumludur. 19.5V / 3.33A çıkış gücüne sahiptir ve 4.8mm x 1.7mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Muadil Adaptör