HP Model: GU40N 9.5mm Notebook Slim Sata DVD-RW

242,50 TL
(286,15 TL Kdv dahil)
CD17-188227
Stokta yok

HP Model: GU40N 9.5mm Notebook Slim Sata DVD-RW

HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW Bilgileri:
 

Durumu: Yeni, Kutusunda.
Model:HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW
Boyut:9.5mm Slim
Connet: Sata

 

HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

 HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW İade / Değişim Bilgileri

Dünyagrup.com'dan satın aldığınız HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW Satış Sonrası Servis

 

HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RWün, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RWün satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RWün arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RWün tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RWü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RWler Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RWün onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RWden yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RWün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RWü için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RWümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından HP Model: GU40N 9.5mm Slim Notebook Sata DVD-RW ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Uygun Fiyat   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Hp
Uyumlu Marka:
Hp

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Yurtiçi Kargo ile 870TL üzeri Yurtiçi Kargo ile 870TL üzeri