HP ENVY 15T-AE100 XEO Notebook Adaptörü
652,90 TL
(783,48 TL Kdv dahil)
XEO-A54-161757
29 adet
HP ENVY 15T-AE100 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP ENVY 15T-AE100
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı4.62A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP ENVY 15T-AE100 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W muadil adaptör, HP ENVY 15T-AE100 ile tam uyumludur. 19.5V / 4.62A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Muadil Adaptör