HP Envy 13-AD100NT (2PR54EA) Orjinal Notebook Adaptörü
4.892,92 TL
(5.871,50 TL Kdv dahil)
A54-ORJ-196580
Ön Sipariş
HP Envy 13-AD100NT (2PR54EA) Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelHP Envy 13-AD100NT (2PR54EA)
Çıkış Gücü90W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı4.62A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP Envy 13-AD100NT (2PR54EA) Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 90W orjinal adaptör, HP Envy 13-AD100NT (2PR54EA) ile tam uyumludur. 19.5V / 4.62A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 90W Orjinal Adaptör