HP Compaq PAVILION 15-P101NT Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Adaptörü
652,90 TL
(783,48 TL Kdv dahil)
XEO-A48-186594
Ön Sipariş
HP Compaq PAVILION 15-P101NT Dizüstü Bilgisayar Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelHP Compaq PAVILION 15-P101NT Dizüstü Bilgisayar
Çıkış Gücü65W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı3.33A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.5mm*3.0mm
Garanti6 Ay
HP Compaq PAVILION 15-P101NT Dizüstü Bilgisayar Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 65W muadil adaptör, HP Compaq PAVILION 15-P101NT Dizüstü Bilgisayar ile tam uyumludur. 19.5V / 3.33A çıkış gücüne sahiptir ve 4.5mm*3.0mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 65W Muadil Adaptör