HP A1501A3B1 XEO All in One PC Adaptörü
2.098,60 TL
(2.518,32 TL Kdv dahil)
XEO-A136-205435
Ön Sipariş
HP A1501A3B1 All in One PC Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil (XEO)
Uyumlu ModelHP A1501A3B1 All in One PC
Çıkış Gücü150W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı7.9A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör
Garanti6 Ay
HP A1501A3B1 All in One PC Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 150W muadil adaptör, HP A1501A3B1 All in One PC ile tam uyumludur. 19.5V / 7.9A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 150W Muadil Adaptör