Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi

540,80 TL
(648,96 TL Kdv dahil)
K378-187470
Ön Sipariş
+

Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi

Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi Bilgileri:

 

Model: Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi
Durumu: Yeni, Kutusunda. Muadil
Renk: Siyah
Tipi: Q Klavye
Tuş Takımı: Türkçe
Garantisi Süresi: 12 Ay

 

Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi Kutu İçeriği

- Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi

Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

 Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi İade / Değişim Bilgileri

Dünyagrup.com'dan satın aldığınız Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi Satış Sonrası Servis

 

Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiün, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiün satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiün arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiün tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiler Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiün onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiden yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiü için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Grundig GNB 1555 Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Uygun Fiyat   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

3600TL üzeri 3600TL üzeri