General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü

60,74 TL
(71,67 TL Kdv dahil)
XEO-A121-186257
11 adet
+

General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü

General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü Ürün Bilgileri;

Durum: Yeni, Muadil
Model: General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü
Type: AC/Standard
Output Power: 10W
Output Voltage(s): 5V
Output Amper: 2A
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Output: 5V-2A, 10W

General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

 General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü Satış Sonrası Servis

 

General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörüün, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörüün satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörüün arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörüün tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörüü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörüler Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörüün onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörüden yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörüün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörüü için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından General Mobile E-Tab 4 XEO Tablet Adaptörü ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Uygun Fiyat   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Xeo
Uyumlu Marka:
XEO
ilgili, bilgili, nazik tavsiye ederim
Görüşünü yaz

Yurtiçi Kargo ile 299TL üzeri Yurtiçi Kargo ile 299TL üzeri