Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi

304,20 TL
(365,04 TL Kdv dahil)
K662-202357
Stokta yok

Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi

Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi


Model:Exper Xcellerator Q5V-G07

Durumu: Yeni, Kutusunda. Muadil
Renk: Siyah
Tipi: Q Klavye
Tuş Takımı: Türkçe
Garantisi Süresi: 12 Ay

 

Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi Kutu İçeriği

Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi

 

Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi Satış Sonrası Servis

 

Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Exper Xcellerator Q5V-G07 Türkçe Notebook Klavyesi ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

3600TL üzeri 3600TL üzeri