Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü

104,89 TL
(123,77 TL Kdv dahil)
XEO-A62-202174
988 adet
+

Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü

Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü

Durum: Yeni, Muadil. Uyumlu Üründür.
Model: Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü
Type: AC/Standard
Output Power: 90W
Output Voltage(s): 19.5V
Output Amper: 4.74A
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Output: 19.5V-4.74A, 90W
Connector: 5.5mm*2.5mm

 

Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü Kutu İçeriği

Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü

 

Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü Satış Sonrası Servis

 

Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Exper UltraNote C4B-541P Notebook XEO Laptop Adaptörü ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Exper
Uyumlu Marka:
Exper

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Yurtiçi Kargo ile 870TL üzeri Yurtiçi Kargo ile 870TL üzeri