Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü

131,11 TL
(154,71 TL Kdv dahil)
XEO-A119-202420
Ön Sipariş
+

Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü

Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü Bilgileri:

Durum: Yeni, Muadil.
Model: Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü
Type: AC/Standard
Output Power: 65W
Output Voltage(s): 20V
Output Amper: 3.25A
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Output: 20V-3.25A, 65W

 

 

Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü Kutu İçeriği

Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü

 

Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü Satış Sonrası Servis

 

Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Exper UltraBook F4b-530 XEO Notebook Adaptörü ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Xeo
Uyumlu Marka:
Exper

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Yurtiçi Kargo ile 870TL üzeri Yurtiçi Kargo ile 870TL üzeri