Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili

543,32 TL
(641,12 TL Kdv dahil)
10 gün
H2F7D-197635
1 adet
+
İstek listesine ekle

Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili

Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili

Model: Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili
Voltage: 11.1 V
Capacity:65Wh
Renk Siyah
Type Li-ion
Cell: 6

 

Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili Kutu İçeriği

Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili

 

Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili İade / Değişim Bilgileri

Dünyagrup.com'dan satın aldığınız Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili Satış Sonrası Servis

 

Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Dell Latitude 3340 Orjinal Laptop Bataryası Pili ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Dell
Uyumlu Marka:
Dell
İnanılmaz iyi ve ilgiliydiler.Ürünü teslim aldım anlatıldığı gibi çıktı. Paketleme güzel. Umduğumdan çabuk geldi.
Görüşünü yaz