Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB

1.027,00 TL
(1.211,86 TL Kdv dahil)
470-ABQN-162078
Stokta yok

Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB

Yeni, Dell Türkiye garantilidir.

Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB Ürün Bilgisi

Dell Adaptörü - USB-C'den HDMI / VGA / Ethernet / USB 3.0, seçtiğiniz HDMI veya VGA çıkışı ile mobil bilgisayarınızı harici bir ekrana bağlar. Böylece Ethernet ve USB 3.0 bağlantı noktaları üzerinden internete ve gerekli tüm harici aygıtlara bağlanabilirsiniz. Bu küçük, kompakt adaptör, ç defterınıza ve masanıza daha fazla yer bırakarak 3 dongle yerine geçmek istiyor.
Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB Özellikleri
Çoklu adaptör ihtiyacını değiştirir
Kompakt Dell Adaptör - HDMI / VGA / Ethernet / USB 3.0 USB C üzerindeki harici ekran ve diğer gerekli cihazlara dizüstü veya dizüstü bilgisayar bağlamak için bir tak-çalıştır çözümü sunar. Adaptör aynı zamanda Ethernet portuna da sahiptir, bu da masaüstünüzde ve çantanızda yerden tasarruf etmek için birçok dongle değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Bütünleşik USB 3.0, USB çevre birimleri ile bağlantı kurmak için açık bir porta sahip olduğunuz anlamına gelir.
VGA veya HDMI video çıkışı arasından seçim yapın

Taşınabilir bilgisayarınızı harici bir monitöre bağlamak için VGA ve HDMI bağlantı noktalarından birini seçin. Dell Adaptörü, birden fazla uygulamayı yönetirken masaüstünüzü genişletmek ve veriminizi korumak için çok çeşitli monitör kullanmak için esneklik sunar
Ethernet portu kablolu ağlara bağlanır

Dell Adaptörü - USB-C'den HDMI / VGA / Ethernet / USB 3.0'a, gerektiğinde Ethernet portu vasıtasıyla kablolu ağlara bağlanmanıza izin verir. Bu, İnternet'e bağlanabilmenizi ve neredeyse her ortamda kalmanızı sağlar.
Daha büyük görün
USB 3.0 portu, daha fazla çevre birimi bağlamanızı sağlar

Dell Bağdaştırıcısı ile, USB bağlantısından ödün vermeden üretkenlik seçeneklerini ekleyebilirsiniz. Birlikte verilen USB 3.0 bağlantı noktasını kullanarak, yazıcılar, tarayıcılar ve harici sabit sürücüler gibi çok çeşitli günlük çevre birimlerine bağlanmakta serbestsiniz.
Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB Bağlantılar
- HDMI
- VGA
- USB 3.0
- Gigabit Ethernet

Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB Kutu İçeriği

- Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB

Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB Satış Sonrası Servis

Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USBün, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USBün satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USBün arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USBün tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USBü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USBler Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USBün onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USBden yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USBün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Dell DA200 Adapter USB Type C to HDMI/VGA/Ethernet/USB ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyei   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Dell
Uyumlu Marka:
Dell
Teşekkürler sizler iyiki varsınız
Type-C çıkışlı HP notebookum için aldım, 2 monitör bağladım, sorunsuz çalışıyor, minik şirin birşey :)
Apple Macbook Air 11 inç laptopumda Type-C ile takarak sorunsuz projeksiyone bağlayabildim, küçük taşınabilir şık kullanışlı.
Type-C kullanan Lenovo noteobok için satın aldım, 1 günde ulaştı, sorunsuz çalıştı, hem ucuz hemde küçük taşınabilir. Tavsiye ederim.
ürün çok kaliteli yakın ilgi ve çok hızlı kargo için teşekkür ederim
ilgili dürüst güvenilir bir satıcı rahatlıkla alabilirsiniz
Hızlı kargo,ilgili satıcı,güzel ürün teşekkürler.
Orjinal kutulu yeni ürün, 1 günde ulaştı, iyi ambalaj yapılmış
USB-C'den HDMI VGA Ethernet veya USB 3.0'la, dizüstü bilgisayarınızı harici bir ekrana rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Yeni kutulu ürün tavsiye ederim, 1 günde ulaştı
1 günde ulaştı ,tabletimi tv'ye sorunsuz bağladım. teşekkür ederim.
Görüşünü yaz

1999TL üzeri 1999TL üzeri