Chi Mei N133JCG-GT1 13.3 inch eDP IPS Full HD Slim LED Panel
5.596,27 TL
(6.715,52 TL Kdv dahil)
N133JCG-GT1-267855
Ön Sipariş
Model: Chi Mei N133JCG-GT1
Çözünürlük: 1920x1080
Pin Sayısı: 30Pin
Aydınlatma: LED
Dokunmatik: Yok
Boyut: 13.3"
Durumu: Yeni
Garanti: 6 Ay
Chi Mei N133JCG-GT1 13.3 inch eDP IPS Full HD Slim LED Panel Kutu İçeriği
- 1 x Chi Mei N133JCG-GT1 13.3 inch eDP IPS Full HD Slim LED Panel