Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi

480,00 TL
(576,00 TL Kdv dahil)
K378-149394
Ön Sipariş
+

Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi

Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi Ürün Bilgileri:

Model: Casper Nirvana H36
Durumu: Yeni, Kutusunda. Muadil
Renk: Siyah
Tipi: Q Klavye
Tuş Takımı: Türkçe
Garantisi Süresi: 12 Ay

 

Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

 Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi Satış Sonrası Servis

 

Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesiün, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesiün satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesiün arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesiün tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesiü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesiler Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesiün onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesiden yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesiün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Casper Nirvana H36 Türkçe Notebook Klavyesi ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Uygun Fiyat   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
başarılı satıcı Aldığım ürünü çok güzel paketlemişler.
Görüşünü yaz

2600TL üzeri 2600TL üzeri