Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası

115,83 TL
(136,68 TL Kdv dahil)
10 gün
A32A15LH-155201
7 adet
+
İstek listesine ekle

Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası

Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası


Durumu: Yeni, Muadil
Model:Casper Nirvana A15HE
Cells QTY:
Capacity:4400mAh
Voltaj:14.4V
Renk: Siyah
Ölçüleri:269*40.5*24mm
Ağırlık: 430g
Type: Li-ion

 

Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası Kutu İçeriği

Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası

 

Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası Satış Sonrası Servis

 

Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası , teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası , kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Casper Nirvana A15HE XEO Notebook Pili Bataryası ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Xeo
Uyumlu Marka:
Casper
Hızlı ve akıcı bir alışveriş oldu Memnun kaldım
Görüşünü yaz