Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü

64,46 TL
(76,06 TL Kdv dahil)
10 gün
XEO-A79-187466
24 adet
+
İstek listesine ekle

Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü

Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü Bilgileri:

Model: Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü
Durumu: Yeni, Kutusunda. Muadil
Type: AC/Standard
Output Power: 65W
Output Voltage(s): 19V
Output Amper: 3.42A
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Output: 19V-3.42A, 65W
Connector: 5.5mm*2.5mm

 

Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü Kutu İçeriği

Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü

 

Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü İade / Değişim Bilgileri

Dünyagrup.com'dan satın aldığınız Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü Satış Sonrası Servis

 

Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Casper CN.DXL460B Notebook XEO Adaptörü ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Xeo
Uyumlu Marka:
Casper

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz

Yurtiçi Kargo İle Yurtiçi Kargo İle