Asus ZenBook UX32A-RHI5N31 Notebook XEO Laptop Adaptörü
652,65 TL
(783,18 TL Kdv dahil)
XEO-A115-194211
5 adet
Asus ZenBook UX32A-RHI5N31 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelAsus ZenBook UX32A-RHI5N31
Çıkış Gücü45W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı32A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.0mm*1.35mm
Garanti6 Ay
Asus ZenBook UX32A-RHI5N31 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 45W muadil adaptör, Asus ZenBook UX32A-RHI5N31 ile tam uyumludur. 19V / 32A çıkış gücüne sahiptir ve 4.0mm*1.35mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 45W Muadil Adaptör