Asus ZenBook UX31A-R4003H XEO Notebook Adaptörü
652,90 TL
(783,48 TL Kdv dahil)
XEO-A115-191298
5 adet
Asus ZenBook UX31A-R4003H Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelAsus ZenBook UX31A-R4003H
Çıkış Gücü45W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı31A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.0mm*1.35mm
Garanti6 Ay
Asus ZenBook UX31A-R4003H Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 45W muadil adaptör, Asus ZenBook UX31A-R4003H ile tam uyumludur. 19V / 31A çıkış gücüne sahiptir ve 4.0mm*1.35mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 45W Muadil Adaptör