Asus ZenBook UX31A-C4027H Orjinal Notebook Adaptörü
3.216,61 TL
(3.859,93 TL Kdv dahil)
A20A-ORJ-191291
2 adet
Asus ZenBook UX31A-C4027H Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Orjinal
Uyumlu ModelAsus ZenBook UX31A-C4027H
Çıkış Gücü45W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı31A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.0mm*1.35mm
Garanti6 Ay
Asus ZenBook UX31A-C4027H Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 45W orjinal adaptör, Asus ZenBook UX31A-C4027H ile tam uyumludur. 19V / 31A çıkış gücüne sahiptir ve 4.0mm*1.35mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 45W Orjinal Adaptör