Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi

93,40 TL
(110,21 TL Kdv dahil)
K485-187540
23 adet
+

Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi

Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi Bilgileri:

 

Model: Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi
Durumu: Yeni, Kutusunda. Muadil
Renk: Siyah
Tipi: Q Klavye
Tuş Takımı: Türkçe
Garantisi Süresi: 1 Yıl

 

Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi Kutu İçeriği

- Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi

Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

 Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi İade / Değişim Bilgileri

Dünyagrup.com'dan satın aldığınız Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi Dünyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi Satış Sonrası Servis

 

Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiün, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiün satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiün arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiün tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiü, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiler Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiün onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dünya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiden yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesiün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dünya Grup Teknik Destek hattından Asus X550JK Serisi Notebook XEO Dizüstü Bilgisayar Klavyesi ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Uygun Fiyat   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
Marka:
Xeo
Uyumlu Marka:
Asus
Çok hızlı kargo. Bu kadar çabuk gelmesine şaşırdım. Kaliteli malzeme. Tavsiye ederim.
Görüşünü yaz