Asus VivoBook X541NA-PD1003Y Notebook XEO Laptop Adaptörü
559,41 TL
(671,29 TL Kdv dahil)
XEO-A66-194515
Stokta yok
Asus VivoBook X541NA-PD1003Y Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelAsus VivoBook X541NA-PD1003Y
Çıkış Gücü33W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı1.75A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.0mm*1.35mm
Garanti6 Ay
Asus VivoBook X541NA-PD1003Y Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 33W muadil adaptör, Asus VivoBook X541NA-PD1003Y ile tam uyumludur. 19V / 1.75A çıkış gücüne sahiptir ve 4.0mm*1.35mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 33W Muadil Adaptör