Asus VivoBook 15 X505BP-BR019T Notebook XEO Laptop Adaptörü
652,65 TL
(783,18 TL Kdv dahil)
XEO-A115-193823
5 adet
Asus VivoBook 15 X505BP-BR019T Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelAsus VivoBook 15 X505BP-BR019T
Çıkış Gücü45W
Çıkış Voltajı19V
Çıkış Akımı
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör4.0mm*1.35mm
Garanti6 Ay
Asus VivoBook 15 X505BP-BR019T Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 45W muadil adaptör, Asus VivoBook 15 X505BP-BR019T ile tam uyumludur. 19V / çıkış gücüne sahiptir ve 4.0mm*1.35mm konnektör kullanır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 45W Muadil Adaptör