Asus ROG ADP-180MB F ADP-180HB D FA180PM111 XEO Adaptör
XEO-A176-205536
4 adet
MSI Asus ROG ADP-180MB F ADP-180HB D FA180PM111 Adaptör Teknik Özellikleri
DurumYeni, Muadil
Uyumlu ModelMSI Asus ROG ADP-180MB F ADP-180HB D FA180PM111
Çıkış Gücü180W
Çıkış Voltajı19.5V
Çıkış Akımı9.2A
GirişAC 100V – 240V, 50-60Hz
Konnektör
Garanti6 Ay
MSI Asus ROG ADP-180MB F ADP-180HB D FA180PM111 Uyumlu Adaptör Bilgisi
Bu 180W muadil adaptör, MSI Asus ROG ADP-180MB F ADP-180HB D FA180PM111 ile tam uyumludur. 19.5V / 9.2A çıkış gücüne sahiptir.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet 180W Muadil Adaptör