Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi

540,80 TL
(648,96 TL Kdv dahil)
K110-145724
Ön Sipariş
+

Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi

Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi

Model:Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi
Durumu: Yeni, Kutusunda. Muadil
Renk: Siyah
Tipi: Q Klavye
Tuş Takımı: Türkçe
Garantisi Süresi: 12 Ay

 

Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi Kutu İçeriği

Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi

 

Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi Teslimat Bilgileri

Internet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve doğal olarak aldığınız Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsunuz. Firmamız bu konuda sizin heyecanını çok iyi anlıyor ve iş günlerinde gerçekleştirmiş olduğunuz Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi siparişinizi aynı gün veya sipariş edilen Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi stok durumuna göre en geç bir sonraki iş gününde kargoya veriyor. Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi siparişiniz Dunyagrup tarafından aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edildikten sonra alışveriş yaparken vermiş olduğunuz e-posta adresinize Firmamız tarafından Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren bir e-posta gönderilmektedir.

 

Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi İade / Değişim Bilgileri

Dunyagrup.com'dan satın aldığınız Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi 10 iş günü içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.
Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi farklı bir model ile değişim yapabilirsiniz.
Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi Dunyagrup'a ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.

 

Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi Satış Sonrası Servis

 

Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi Garanti Şartları:

1. Dunyagrup.com satışını yaptığı Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.
2. Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi garantisi durmu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
3. Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.
4. Azami tamir süresi arızalı Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi, teknik servislerimize, teknik servis olmaması durumunda da Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi satıcısı bayii, acente, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.
5. Garanti kapsamındaki Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi arızalanması ve arızanın 15 iş günü içerisinde giderilememesi halinde Dunyagrup.com Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi, kullanıcının kullanımına tahsis etmektedir.
6. Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi onarımı Dunyagrup.com yetkili teknik servisinde yapılacaktır.
7. Notebook yedek parça ve aksam ürünlerinde arızalı Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi Dunyagrup.com teknik servisine ulaştırılmalıdır. Arızalı Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi onarım sonrası sevkiyat ücretleri Dunya Grup'a aittir.
8. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması halinde Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi den yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bayi ve ithalatçısından birinin düzenleyeceği rapor ile arızanın tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.
9. Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi için ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

10 Gün İçerisinde Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi ürünümüzü Koşulsuz İade Edebilirsiniz, Paranızı Geri Alabilirsiniz

0212 2228722 Dunya Grup Teknik Destek hattından Asus NSK-UGC0T Türkçe Notebook Klavyesi ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

 

Hızlı Kargo

 

Ücretsiz geri iade

Müşteri Memnuniyeti   Hızlı Kargo   Ücretsiz geri iade
İlgili firma, hızlı kargo.
Görüşünü yaz

3600TL üzeri 3600TL üzeri