Asus Eee PC 1011PX-WHI036S 10.1 inch Notebook Paneli Ekran
2.657,20 TL
(3.188,64 TL Kdv dahil)
SCR-64-146840
Stokta yok
Teknik Bilgiler:
Model: Asus Eee PC 1011PX-WHI036S Ekranı Paneli
Çözünürlük: 1024x600
Pin Sayısı: 40Pin
Standart: WXGA
Boyut: 10.1 inc
Aydınlatma: LED
Durumu: Yeni
Garanti: 6 Ay
Uyumlu Notebook Modelleri:
Asus Eee PC 1011PX-WHI036S Ekranı Paneli
10.1" Asus Eee PC 1011PX-WHI036S LED Notebook LCD Paneli  niz Kırıldı mı? Yeni, Garantili, Ücretsiz servis İmkanı İle 10.1" Asus Eee PC 1011PX-WHI036S LED Notebook LCD Paneli su mu döküldü? bozuldu veya artık çalışmıyor mu?
10.1" Asus Eee PC 1011PX-WHI036S LED Notebook LCD Paneli  ekranınızda farklı çizgiler mi çıktı, 0212 222 87 22 den bizi arayın veya İletişim formunu doldurun biz sizi arayalım.
10.1" Asus Eee PC 1011PX-WHI036S LED Notebook LCD Paneli  teknik özelliklerini inceleyebilir ürün resminden kontrol edebilirsiniz.10.1" Asus Eee PC 1011PX-WHI036S LED Notebook LCD Paneli Notebook ekranınızın farklı oldugunu düşünüyorsanız bizi arayın kontrol edelim 10.1" Asus Eee PC 1011PX-WHI036S LED Notebook LCD Paneli panelimiz güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Panelimiz tüm kontrollerden geçirilmiştir
10.1" Asus Eee PC 1011PX-WHI036S LED Notebook LCD Paneli  garantili olarak DUNYA GRUP kullanıcılarına sunulur. Kullanıcıların kullanım hatalarından kaynaklanmayan tüm sorunlarda dunyagrup, ürünün iade ya da değişim garantisini kullanıcılarına sunar. Herhangi bir sebeple satın almış olduğunuz panelimizden  memnun kalmazsanız 7 gün içinde tarafımıza iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.